Zabiegi na ciało – START & REWIND

Masz problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem i zatrzymywaniem wody w organizmie? Postaw na innowacyjną terapię wyszczuplającą z zastosowaniem próżni.

Terapia hydrodynamiczna START & REWIND łączy w sobie wyszczuplające właściwości aktywnych kosmetyków i technologii hydrodynamicznej! Pierwszym etapem zabiegu jest wykonanie wyszczuplającego peelingu i nałożenie intensywnie odchudzającego kremu. Działanie składników aktywnych wzmacniane jest dzięki foliowemu kombinezonowi, z którego wysysane jest powietrze. Dzięki efektowi próżni składniki aktywne, takie jak: kofeina, guarana, karnityna, escyna, kapsaicyna, wągrotka azjatycka, hedera helix, kwas ksymenowy, pieprz długi, olejek cynamonowy, olejek cytrynowy, olejek pomarańczowy i olejek rozmarynowy, wnikają głęboko do wnętrza Twojej skóry, spalając tkankę tłuszczową!


 

Na koniec wykonujemy masaż drenujący, który usprawnia usuwanie tkanki tłuszczowej, a następnie sprawdzamy efekty terapii. Jesteś mierzona dwukrotnie – przed i po zabiegu. Dzięki temu efekty zabiegu możesz zweryfikować natychmiast, skóra wyraźnie ujędrniona i nawet 14cm mniej w obwodach!
W celu utrzymania efektów zalecamy serię 10 zabiegów. Przez pierwsze dwa tygodnie wykonuje się dwa zabiegi na tydzień, następne zabiegi wykonywane są raz w tygodniu.


 

START & REWIND może być wykonywany również jednorazowo jako zabieg bankietowy tzw. “przed wielkim wyjściem”

EFEKTY:

– oczyszczenie z toksyn i szkodliwych metabolitów,
– utrata centymetrów już po jednym zabiegu
– przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej,
– wyraźne wyszczuplenie i wysmuklenie sylwetki,
– poprawa kondycji skóry
– wygładzenie, redukcja cellulitu


 

PRZECIWWSKAZANIA:

– ciąża oraz laktacja
– nowotwory
– zakrzepica
– pompa insulinowa