Nowości

Kremy robione Oxynergy

 
 
 

Oxynergy

to system profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji skóry.
Technologia ta na podstawie specjalnie dobranej formuły polega na mieszaniu koncentratów w specjalnie dobranych proporcjach uzależninych od typu skóry , jej problemów oraz etapu starzenia się skóry. Dzięki tej technologii przygotowany krem nie posiada konserwantów ,szkodliwych emulgatorów, parabenów,barwników oraz silikonów.


 

Opatentowana technologia koncentratów zawiera aktywne składniki głęboko dotleniające i odżywiające skórę . Zawarte w koncentratach wektoryzowane cząsteczki aktywnych substancji, czynniki wzrostu oraz peptydy biomimetyczne zamknięte są w specjalnych nanokapsułach.


 

Zobacz Film

 

 

Zabieg Profhilo

 

Kompleksy hybrydowe Profhilo

To doskonale dobrane cząsteczki kwasu hialuronowego poddane opatentowanemu procesowi termicznej stabilizacji, tworzą zupełnie nową cząsteczkę HA o niespotykanych właściwościach odmładzających. Profhilo to nowa formuła , która odżywia komórki skórne, przywraca utracony kontur, profil i jędrność Twojej twarzy.


 
 

Mezoterapia Mikroigłowa – Derma Fusion Pen Platinium

 

Mezoterapia Mikroigłowa

Nasz gabinet posiada najnowocześniejszy sprzęt do mezoterapii mikroigłowej. DermaPen Fushion Platinium to „ferrari” wśród urządzeń medycznych do autoindukowania kolagenu skóry stosowany w celu hamowania procesów starzeniowych oraz medycznej korekcji niedoskonałości i ubytków tkanek. Procedura ta wykorzystuje technikę automatycznych mikro-nakłuć lub nano-iniekcji przy pomocy ultracienkich igieł o grubości mniejszej niż średnica włosa 33G.


 

Innowacja Igieł

– Jedyni posiadamy ZŁOTE IGŁY – by zwiększyć o 100% efektywność zabiegu i ominąć bariery fizjologiczne skóry, które przy zwykłych igłach blokują absorbcję
– Atomizowane złotem
– Tytanowe
– Utracienkie ( grubości 33G)
– Silikonowane i teflonowane
– Antyalergiczne (bez dodatku niklu i chromu)
– Sterylne i jednorazowe
– Atestowane medycznie


 

Derma Fusion Pen jest zabiegiem o bardzo szerokim zakresie działania


 

Gąbeczki Azjatyckie

 

W 100% naturalna gąbka do mycia twarzy, wykonana z korzeni azjatyckiej rośliny Konjac. Gąbka Konjac oczyszcza pory i lekko złuszcza skórę nie wysuszając jej i nie powodując uczucia dyskomfortu. Skutecznie usuwa makijaż, martwe komórki i nadmiar sebum, aby skóra była wygładzona, miękka i matowa.


 
 
jasminnova.pl