Make up

Pracujemy na kosmetykach z firmy Senna. Marka Senna w szczególności słynie z serii Mineral Mix®, czyli kosmetyków mineralnych o bardzo bogatym składzie.

Produkty z tej serii pozwalają wykonać makijaż leczniczy, który pielęgnuje i chroni naszą skórę. Kosmetyki pozbawione są zapachu, talku, wosków, tłuszczów i sztucznych barwników, co sprawia, że są przyjazne dla skóry i minimalizują ryzyko wystąpienia alergii. Dzięki takim składnikom jak bez czarny, borowina, złoto, witaminy, palmitoyl hexapeptide-14 i kwas hialuronowy działają przeciwzapalnie, ściągają pory, zmniejszają nadmierne łuszczenie się naskórka, regenerują skórę i redukują zmarszczki.


 

Opatentowany proces mikronizacji nadaje pudrom firmy Senna niespotykaną lekkość i jedwabistość, a naturalne kolory idealnie wtapiają się w skórę. Ponadto składniki mineralne zapewniają naturalną ochronę przeciwsłoneczną i odbijają światło od zmarszczek, dodając twarzy blasku. Kosmetyki z serii Mineral Mix® maskują wszelkie niedoskonałości, cechują się dużą trwałością oraz nie odkładają się w zmarszczkach i porach.