Oczyszczanie wodorowe – hydrogen 6w1

Dzisiejsze zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii wyróżniają się wysoką skutecznością oraz bezpieczeństwem stosowania. Pacjenci bardzo cenią sobie także synergistyczne działanie aparatury, co daje możliwość wykonania zaawansowanej, wieloetapowej pielęgnacji. Doskonałym przykładem takiego uniwersalnego sprzętu, umożliwiającego wykonanie kilku zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych jest Hydrogen . Ta zaawansowana technologicznie aparatura umożliwia dogłębne oczyszczanie skóry – tzw. wodorowe oczyszczanie twarzy szyi i dekoltu.

Technologia hydrogen 6w1

Wodorowe oczyszczanie twarzy stanowi ponadto doskonały wstęp do bardziej zaawansowanych kuracji anti – aging. Synergistyczne wykorzystanie uzupełniających się technologii: hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków oraz bipolarnej fali radiowej umożliwia poprawę stanu skóry już po pierwszym zabiegu.


 

Na czym polega zabieg wodorowego oczyszczania twarzy?


 

Wodorowe oczyszczanie skóry to wieloetapowy zabieg umożliwiający wykonanie kompleksowej pielęgnacji skóry – poczynając od jej dogłębnego oczyszczania, poprzez neutralizację wolnych rodników i złuszczanie martwego naskórka, aż po dotlenienie i odżywienie oraz efekt rewitalizacji skóry. W tym celu konieczne jest wykonanie kilku zaawansowanych technologicznie procedur: hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków i fali radiowej.

Oczyszczanie wodorowe- program Base, Gold, Platinum to kompozycja indywidualnego programu TYLKO DLA CIEBIE( patrz cennik zabiegowy)

  • Peeling kawitacyjny – zabieg polegający na złuszcaniu martwego naskórka oraz nadmiaru sebum za pomocą specjalnej ,,szpatuły’ z która połączone jest urządzenie generujące ultradżwięki. Zabieg doskonale przygotowuje skórę do dalszych etapów pielęgnacji

  • Hydrabrazja z aktywnym wodorem- Zabieg ten polega na wykorzystaniu głowicy podciśnieniowej do hydrabrazji, która umożliwia potraktowanie skóry strumieniem wody z aktywnym wodorem. Podczas zabiegu wodór wprowadzany jest w głąb skóry i wiąże się z reaktywnymi formami tlenu (wolnymi rodnikami),które mają zdolność atakowania naszego DNA i uszkadzają funkcje komórek. Minimalizujemy w ten sposób ich niepożądany wpływ na procesy starzenia się skóry.

  • Eksfoliacja- czyli złuszczania martwego naskórka z wykorzystaniem głowicy podciśnieniowej i starannie skomponowanej mieszanki kwasów. Ten etap przygotowuje skórę na przyjęcie związków odżywczych, wprowadzanych w głąb skóry w kolejnych etapach zabiegu.

  • Laminacja, czyli zabezpieczenia skóry przed wpływem wolnych rodników. Zabieg polega na wprowadzeniu za pomocą głowicy podciśnieniowej związków aktywnych o wysokim potencjale antyoksydacyjnym co spowalnia procesy starzenia się skóry, powstawanie zmarszczek czy przebarwień

  • Infuzja tlenowa – przy pomocą pistoletu natryskowego z sondą rozpylającą wprowadzamy pod ciśnieniem aktywny tlen w głąb skóry.wraz z wybranymi składnikami odżywczymi i stymulującymi skórę ze względu na indywidualne potrzeby klienta. Zabieg ten umożliwia uzyskanie efektu przeciwzapalnego, bakteriobójczego, normalizującego wydzielanie sebum oraz stymulacji mikrokrążenia krwi. Dzięki temu skóra zyskuje blask i zdrowy koloryt, a dzięki substancjom stymulującym wpływamy na syntezę kolagenu i elastyny – co zwiększa gęstość skóry

  • Sonoforeza -zabieg polega na masażu głowicą ultradźwiękową w celu poprawę ukrwienia skóry ,usprawnienia metabolizmu komórek oraz zwiększenia ich potencjału regeneracyjnego. Podczas zabiegu wtłaczane są w skórę witaminy i substancje aktywne dobrane indywidualnie do potrzeb skóry klienta.
    Ten zabieg pielęgnacyjny jest idealnym dopełnieniem innych działań zabiegowych w kosmetyce.

  • Opcjonalnie- Lifting bipolarną falą radiową- zabieg polega na wywołania efektu termicznego w skórze (do wysokości 42 stopni) na drodze oddziaływania prądu o wysokiej częstotliwości. Działanie liftingujące wynika z obkurczenia włókien kolagenowych i wzrostu napięcia i elastyczności skóry.

 

• Redukcja zmarszczek
• Głębokie oczyszczenie
• Redukcja przebarwień
• Rewitalizacja skóry
• Łagodzenie stanów zapalnych
• Poprawa napięcia skóry
• Poprawa kolorytu skóry
• Leczenie trądziku
• Leczenie wypadania włosów
• Redukcja produkcji sebum


 

Efekty zabiegu wodorowego oczyszczania skóry zauważalne są natychmiast. Dotleniona i odżywiona skóra zyskuje blask i zdrowy koloryt, jest dogłębnie nawilżona i zrewitalizowana. Zabieg umożliwia ponadto usuwanie zaskórników, zwężenie poszerzonych porów skórnych, złagodzenie stanów zapalnych, a także normalizację wydzielania sebum.
Długofalowym efektem zabiegu oczyszczania wodorowego twarzy jest stymulowanie włókien kolagenowych i elastynowych, zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, wzrost jej gęstości. Poza oczyszczaniem wodorowym twarzy, możliwe jest wykonanie zabiegu na szyję i dekolt, a także wodorowe oczyszczanie pleców.
Niewątpliwą zaletą zabiegu jest brak efektów ubocznych, a także możliwość przeprowadzenia procedury przez cały rok. Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy można wykonać nawet na cerze wrażliwej i naczynkowej, a także trądzikowej. Jedyne przeciwwskazania to aktywne infekcje skóry, cukrzyca, alergie, nowotwory, a także ciąża i laktacja.