Cosmolifting japoński Twarzy – holistyczny zabieg odmładzający

Cosmolifting to neuro-zmysłowa procedura wykonywana palcami na twarzy, z użyciem naturalnych, organicznych produktów. Dzięki stymulacji punktów akupunkturowych możemy kształtować twarz liftingując jej tkanki, jednocześnie poprawiać samopoczucie psychofizyczne człowieka.

Proces starzenia jest związany z obniżeniem cyrkulacji płynów i energii w komórkach, a na twarzy efekt ten jest wyraźniej widoczny, ponieważ występuje na niej gęsta sieć nerwów i naczyń krwionośnych.


 

W Tradycyjnej Medycynie Chińskiej zdrowie i piękno osiąga się poprzez harmonijny przepływ energii w kanałach energetycznych. Ponieważ wyraz twarzy i zmarszczki zależą od tego, co się dzieje w naszej psychice, od reakcji nawykowych lub doświadczeń emocjonalnych z przeszłości, twarzy potrzebny jest zabieg wprowadzający w stan relaksu i usuwający napięcia o podłożu psychologicznym.


 

Japoński Cosmolifting jako stymulacja punktów i stref na twarzy w połączeniu z liftingiem oraz drenażem limfatycznym daje doskonałe rezultaty widoczne na całej twarzy, a jednocześnie doskonale działa na cały organizm. Dlatego terapia Cosmolifting jest świetną alternatywą dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, poprzez rozluźnienie mięśni twarzy daje efekt naturalnego botox’u.


 
 
jasminnova.pl