Medycyna estetyczna

Medycyna Estetyczna to działania skierowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry w kolejnym etapie natomiast na działania rekonstrukcyjne mające odtworzyć stan sprzed tego okresu, poprawić fizyczną atrakcyjność klienta, jednym słowem odwrócić upływ czasu.

 

W naszym salonie zapewniamy holistyczne podejście do klienta. Tylko kompleksowa opieka w zakresie pielęgnacji kosmetologicznej, uzupełnionej zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i właściwa pielęgnacja domowa w oparciu o dobrane w gabinecie kosmetyki – gwarantuje piękny i młody wygląd.


 

Preparaty stosowane w gabinecie:

kwas hialuronowy usieciowany – preparat Evanthia, Auralya (popularne wypełniacze), preparaty do mezoterapii Fusion, preparaty Stylage, Juvederm.


 

Kwas hialuronowy usieciowany (wypełniacze)

Kwas hialuronowy jest naturalnie występującą substancją w naszej skórze właściwej. Wypełniacz jest rodzajem kwasu hialuronowego, który poddano stabilizacji. Ten rodzaj kwasu jest wykorzystywany w medycynie estetycznej do wypełnienia bruzd od płytkich do głębokich, do modelowania ust i kości policzkowych.
Po zastosowaniu wypełniacza uzyskujemy natychmiastowy, naturalny efekt wygładzenia zmarszczek


 

Komplexy hybrydowe Profhilo

To doskonale dobrane cząsteczki kwasu hialuronowego poddane opatentowanemu procesowi termicznej stabilizacji, tworzą zupełnie nową cząsteczkę HA o niespotykanych właściwościach odmładzających. Profhilo to nowa formuła , która odżywia komórki skórne, przywraca utracony kontur, profil i jędrność Twojej twarzy.


 

Kwas Easy TCA Paint Control

Easy TCA Pain Control to nowy, innowacyjny peeling medyczny firmy SkinTech, oparty, na bazie kwasu trójchlorooctowego (TCA ) oraz fenolu . Posiada wszystkie zalety znanego peelingu Easy TCA i jest uważany za najbezpieczniejszy. Działa powierzchownie do naskórka lub średnio głęboko do warstwy podstawnej naskórka. Zaletą tego peelingu jest szybkie uzyskanie efektów eststycznych już po pierwszym zabiegu. Redukuje blizny i zmarszczki oraz przebarwienia skórne. Dla pogłębienia efektu zabiegu wykonywany jest parokrotnie w ustalonych indywidualnie odstępach czasowych. Zabieg jest dla każdej cery , nie ma ograniczeń wiekowych.


 

Kwas PRX- T33®

jest wyrobem medycznym , powstałym z połączenia 33% TCA (kwasu trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz H2O2 (nadtlenku wodoru). PRX-T33® to nowa metoda biorewitalizacji skóry bez igieł, która została stworzona we Włoszech przez dr Rossanę Castellana i objęta patentem światowym po 10 letnich klinicznych badaniach doświadczalnych. Na rynku medycznym dostepny jest od 2007 roku. Produkt jest w trakcie rejestracji jako produkt leczniczy na trądzik – trwają badania kliniczne. Od 2007 roku zostało wykonanych ponad 100 tys. zabiegów.
Zalety: absolutne bezpieczeństwo stosowania, można stosować przez cały rok, również w lecie, wszechstronność stosowania w wielu defektach estetycznych, nie wywołuje ani bólu, ani pieczenia jeśli jest stosowany na nienaruszoną skórę. Daje znakomite efekty jako samodzielny zabieg a w połączeniu z innymi metodami działa jako „primer” zwiększając efektywność wszystkich innych zabiegów gabinetowych wykonywanych w tej samej sesji.


 

Mezoterapia Mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa jest najpopularniejszą i najskuteczniejszą metodą samoregeneracji skóry. Zabieg jest sterylny i bezpieczny. Podczas zabiegu mikronakłówania wykorzystujemy kartridż z mikroigłami jednorazowego użytku sterylnie zapakowany oraz w 100% kontrolujemy szybkość i głębokość wbijania się igieł. Nano kartridż marki Fushion ma 9 tytanowych igieł o najcieńszej grubości dostępnej na rynku.
Zabieg mikronakłuwania wykonujemy na twarzy, szyi i dekolcie, oraz miejscowo na bliznach i rozstępach w celu regeneracji i odmłodzenia naszej skóry. Duży wybór jałowych preparatów marki Fushion daje nam możliwość uzyskania pożądanego efektu.